Cítíte se jako idiot, když pijete víno?

A chtěli byste to změnit, aniž máte chuťové buňky sommeliera?

Chci předplatné

Víte, že jen 1 člověk z 10 000 má skutečně chuťovou paměť?!? Víte, že konzumace vína je pro mozek mnohem větší námahou než kterákoliv jiná lidská činnosti?

To znamená, že Váš známý, který se prezentuje jako zkušený vinař nejspíš kecá.

 

Je to Váš případ?!

Nerozumíte vínu. Chcete ho pít, ale ve společnosti si připadáte jako blb, který nemá úroveň. Pak si večer či při sezení s přáteli, kolegy nebo kěkým, kdo je Vám drahý, prořádně neužijete a místo toho, abyste oslnili nemotorně přešlapujete a raději o vínu nic neřeknete.

 

A tak se Vám do života pomalu vkrádá šeď, otupělost a rezignace. Nemáte náladu potkávat další lidi. Závidíte lidem, kteří vínu rozumí, protože, jak určitě uznáte, když něčemu rozumíte, umíte si to i mnohem víc užít. A je přece strašná škoda neužít si něco tak skvělého, jako je víno.

 

Řešení existuje!

Naštěstí pro Vás, je zde řešení. Tohle je "Pelvins: Moje domácí degustace." Nejkrásnější dárek, na který se budete těšit, protože Vám zašlu 4 špičková vína, která pro Vás každý měsíc osobně vyberu a přechutnám. 

Zároveň spolu s dárkovým boxem zašlu své vlastní vysvětlení degustace těchto vín. Můžete si tak vychutnat to nejlepší, co pro Vás ze stovek různých vín pravidelně vybírám a zároveň porovnat, co ve víně cítíte Vy, po čem Vám víno chutná, s mým expertním názorem.

Postupně se propijeme nejen k tomu, že začnete vínu rozumět, a to díky velmi zábavné "výuce", ale ještě k tomu máte jistotu, že nebudete chutnat nic špatného. Já mám totiž velmi mlsný jazyk. 

Na co se můžete těšit?

Tematické zaměření boxu

Jeden měsíc se zaměříme na aromatické odrůdy, jindy se můžete těšit na výběr z Bordeaux, Moravy či Alsace, takže nejen ochutnáte různé druhy vín a odrůd, ale také "procestujete" mnoho z vinného atlasu.

Vždy dostanete 4 lahve

V každém balíčku najdete 4 lahve špičkového vína, které jsem osobně vybral (chutnalo mi) a zasadil jsem jej do naší dramaturgie

Video komentář pro každé víno

Každé víno Vám představím. Jeho chutě a vůně, vinaře a odkud pochází. Dostanete také doporučení, co dobrého k tomu zakousnout.

Degustační list pro Vaše poznámky

Praktická pomůcka, která umožní zaznamenat si hodnocení a atmosféru. Můžete si jej vytisknout a ručně vyplnit nebo využít elektronické varianty.

Kdo jsem já?

Jsem Ing. Stanislav Hrabal - certifikovaný degustátor, sommelier, duší vinař
a to již více jak 30 let.

Především však člověk s přesvědčením, že s vínem je život
vždy o trochu krásnější…

Co tedy získáte?

  • každý měsíc obdržíte 4 špičková vína na dané téma
  • video komentář pro každé víno
  • degustační list kam si budete zapisovat své poznatky

Zaregistrujte se nyní a budete mít výhodnější cenu. Normální měsíční předplatné za víno a degustraci v hodnotě 1.550 Kč je pro Vás za zavádějící cenu 1.197 Kč/měsíc.

 

 

Chci předplatné

 

KROK 1: KONTAKTNÍ ÚDAJE

KROK 2: DORUČOVACÍ INFORMACE

Souhlasím s obch. podmínkami Pelvins a se zpracováním Osobních údajů
Potvrzuji, že jsem starší 18-ti let.

KROK 3: VÝBĚR VARIANTY

Produkt
Počet kusů
Degustační set - 1197 Kč s DPH/kus Každý měsíc vám částku odečteme
- +

Za měsíc Vám bude částka stržena automaticky z Vaší platební karty. Pokud budete chtít předplatné zrušit kontaktujte nás na e-mailové adrese pelvins@pelvins.cz

CENA CELKEM 0 Kč s DPH

Podporujeme Údaje o platbě zpracovává zabezpečená platební brána

30 denní garance vrácení peněz!

Pokud u prvního boxu Moje domácí degustace zjistíte že vybraná vína nebo zážitek není pro Vás, nechci Vaše peníze.

Vrátím Vám je, aniž bych Vám položil jedinou otázku.