I Váš obchodní partner má home office a potřebuje dobré víno. Kdy jej obdarovat, když ne teď?

Nezávazná poptávka

Víte, že až 60 % darovaných lahví vín k Vánocům skončí v koši nebo se zkazí? To znamená, že s velkou pravděpodobností tak dopadnou i Vaše dárky.

Letos je vše jinak. Lidé se nemohou potkávat a jsou nuceni pracovat na home office. Určitě to také potkalo Vaše obchodní partnery. Pak jsme velmi vnímaví k gestům sounáležitosti a porozumění. A dlouho je máme uchované v mysli. Jak víte, lahvinka výborného vína mnohdy udělá mnohem víc pro udržení a rozvoj spolupráce než cokoliv jiného.

Stresy, všude samé stresy!

O Vánocích máte mnoho různých impulzů, které Vás rozptylují. Firemních dárků je tolik až nám začínají splývat. Tak už vlastně ani nevíme od koho byly nebo jaké byly. Často se bojíte nabídnout darované víno, aby jste si neudělali před druhými ostudu. Jak sami uznáte, čekat s dárky nedává smysl. Zvláště v dnešní době.

Jak tedy vybrat vína, když nejste profesionální sommelier, aby neskončili v koši a byly doručeny včas? Máme pro Vás řešení, jak elegantně vybrat víno a ještě zaujmout Vaše obchodní partnery.

Tohle je “Pelvins: Můj dárek”. Antistresový program pro konec roku. 

A jak takový antistresový program vypadá?

 

  • Spolu vybereme - zašlete poptávkový formulář a my se s Vámi do 24 hodin spojíme. Prodiskutujeme všechny Vaše požadavky na dárková vína a uděláme Vám výhodnou nabídku.
  • Necháme vybrat Vaše partnery - zašlete náš dárkový poukaz a výběr vín nechte na něm, na jeho preferenci vůní a chutí. Nebo mohou volbu konzultovat přímo s námi.
  • Značková vína - v návrhu budete mít pouze námi vína od prověřených vinařů. Každý ročník ochutnáváme.

A další výhody?

  • Vinné dárky jdou do nákladů a odečtěte si DPH - můžete si dovolit kvalitnější vína a to nejen pro Vaše obchodní partnery.
  • Logo na láhvi - přejete si mít na láhvi vlastní logo? Není problém. Zašleme Vám návrh zpracování loga nebo přání na etiketě a Vy jen odsouhlasíte.
  • Full servis - starosti a stres nechte nám. Spolu jen vybereme. Zabalení a včasné dodání je naše odpovědnost.

Kdo Vám pomůže s dárky?

Stanislav Hrabal - certifikovaný degustátor, sommelier, duší vinař a to již více jak 30 let.

Především však člověk s přesvědčením, že s vínem je život vždy o trochu krásnější…

 

Zašlete nám nezávaznou poptávku

UŽ JEN PÁR KROKŮ VÁS DĚLÍ K TOMU MÍT ZAJIŠTĚNÉ DÁRKY BEZE STRESU

Položky označené * jsou povinné
Souhlasím se zpracováním Osobních údajů